ODALARIMIZ

Serbaz

(Korkusuz, Yürekli) Otel girişinde sizi güleryüzüyle karşılayan Serbaz, bahçe manzaramızı tüm cömertliğiyle sunar. 20 m2 alana sahip Superior odamızda çift kişilik büyük yatak, özel tasarım klima, otantik berjer, özel tasarımlı oyun sehpası, retro tarz minibar, elektrik prizli safebox, led TV, çay-kahve ikramı, ücretsiz wireless internet, yerden ısıtma sistemi, duş gibi donanımlar konforunuz için hazırlanmıştır.

Şahbaz

(Kahraman, Yiğit) Giriş katında ev sahibi edasıyla sizi tüm ihtişamıyla karşılar Şahbaz. Tarihi Akşehir Evleri manzaralı büyük Deluxe odamız 38 m2 genişliktedir. Çift kişilik Queen yatak, özel tasarım kitaplık, özel tasarım klima, otantik berjer, özel tasarımlı oyun sehpası, özel tasarımlı çalışma masası, retro tarz minibar, elektrik prizli safebox, led TV, çay-kahve ikramı, ücretsiz wireless internet, yerden ısıtma sistemi, duş gibi donanımlar konforunuz için hazırlanmıştır.

Ateşbaz

(Ateşle gösteri yapan) Ateş rengindeki yatak başı süslemesinden dolayı bu adı aldığı söylenir. Sıcacık bir dekorasyona sahip 24 m2 genişlikteki Superior odamız çift kişilik büyük yatak, özel tasarım klima, otantik berjer, özel tasarımlı oyun sehpası, retro tarz minibar, elektrik prizli safebox, led TV, çay-kahve ikramı, ücretsiz wireless internet, yerden ısıtma sistemi, duş gibi donanımlar sunmaktadır.

Oyunbaz

(Oynamayı seven) Bahçeye komşu şirin balkonu ile size her daim hareketli bir alan sunar Oyunbaz. 20 m2 genişlikteki bu Superior odamızda kendi köşenizdeki verandanın tadını çıkarabilirsiniz. Çift kişilik büyük yatak, özel tasarım klima, otantik berjer, özel tasarımlı oyun sehpası, retro tarz minibar, elektrik prizli safebox, led TV, çay-kahve ikramı, ücretsiz wireless internet, yerden ısıtma sistemi, duş gibi donanımlar bu odadaki konforunuz için hazırlanmıştır.

Hayalbaz

(Gölge Oyunu oynatan) Akşehir Evlerinin üzerinde yükselen yemyeşil Sultan Dağlarının manzarasını Hayalbaz'da seyredebilirsiniz. Superior odamız 20 m2 genişlikteki alan içinde çift kişilik büyük yatak, özel tasarım klima, otantik berjer, özel tasarımlı oyun sehpası, retro tarz minibar, elektrik prizli safebox, led TV, çay-kahve ikramı, ücretsiz wireless internet, yerden ısıtma sistemi, duş gibi donanımlar sunmaktadır.

Dilbaz

(Konuşkan, Güzel Söz söyleyen) Sokağa bakan cumbanın penceresinden karşı komşu ile yarenlik edilirmiş eski zamanlarda. Dilbaz böyle güzel gelenekleri hatırlatır bize. 28 m2 alana sahip Deluxe odamızda çift kişilik Queen yatak, özel tasarım klima, otantik berjer, özel tasarımlı oyun sehpası, özel tasarımlı çalışma masası, retro tarz minibar, elektrik prizli safebox, led TV, çay-kahve ikramı, ücretsiz wireless internet, yerden ısıtma sistemi, duş gibi donanımlar konforunuz için hazırlanmıştır.