ODALARIMIZ

Abdülcanbaz

Otelimizin gözde odalarından Abdülcanbaz'ın karizması bir İstanbul beyefendisinden daha güzel ifade edilemezdi. Bahçeye nazır balkonu ile sizlere Akşehir doğasının ve tarihinin manzarasını bir arada sunar. 33 m2 alana sahip Deluxe odamızda çift kişilik Queen yatak, özel tasarım klima, otantik berjer, özel tasarımlı oyun sehpası, özel tasarımlı çalışma masası, retro tarz minibar, elektrik prizli safebox, led TV, çay-kahve ikramı, ücretsiz wireless internet, yerden ısıtma sistemi, duş gibi donanımlar konforunuz için hazırlanmıştır.

Sihirbaz

(İllüzyonist) 23 m2 alan içine konforunuz için her şeyi sığdıran Sihirbaz, aynı zamanda Akşehir Evleri sokağının üst yakasındaki güzel manzarayı da gözlerinizin önüne serer. Çift kişilik büyük yatak, özel tasarım klima, otantik berjer, özel tasarımlı oyun sehpası, retro tarz minibar, elektrik prizli safebox, led TV, çay-kahve ikramı, ücretsiz wireless internet, yerden ısıtma sistemi, duş konforunuz için hazırlanmıştır.

Baziçe

(Oyuncak, Eğlence) Nefes kesen şehir manzarasını balkonundan seyredebileceğiniz Baziçe, keyifli ve eğlenceli bir ortam sunar. Bahçe tarafında yer alan deluxe odamızın genişliği 30 m2 dir. Çift kişilik Queen yatak, özel tasarım klima, otantik berjer, özel tasarımlı oyun sehpası, özel tasarımlı çalışma masası, retro tarz minibar, elektrik prizli safebox, led TV, çay-kahve ikramı, ücretsiz wireless internet, yerden ısıtma sistemi, duş gibi donanımlar bu odadaki konforunuz için hazırlanmıştır.

Kuşbaz

(Süs Kuşları yetiştiren) Otelimizin görkemli Cumbasının en yukarıdaki pencerelerinden yemyeşil orman manzarasını seyrederken, kuşların cıvıltıları ile huzur bulacaksınız. Deluxe odalarımızdan Kuşbaz 29 m2 alan içerisinde sizlere Çift kişilik Queen yatak, özel tasarım klima, otantik berjer, özel tasarımlı oyun sehpası, özel tasarımlı çalışma masası, retro tarz minibar, elektrik prizli safebox, led TV, çay-kahve ikramı, ücretsiz wireless internet, yerden ısıtma sistemi, duş gibi konfor donanımları sunar.

Cambaz

(Canı ile oynayan, Akrobat) En üst katta yer alan 8 m2'lik geniş terasından şehrin enfes manzarasını bir Cambaz gözüyle seyredebilirsiniz. Bahçeye hakim cephedeki Superior odamız Akşehir'in tarihi yapı silüetlerini yeşil doğa içinde sunar. 24 m2 genişliğindeki size özel bu alan içinde çift kişilik büyük yatak, özel tasarım klima, otantik berjer, özel tasarımlı oyun sehpası, retro tarz minibar, elektrik prizli safebox, led TV, çay-kahve ikramı, ücretsiz wireless internet, yerden ısıtma sistemi, duş gibi konfor donanımlarını bulabilirsiniz.